Profesjonalne Kino Objazdowe ponownie wyrusza w Polskę - w repertuarze m.in. nowy Kogel Mogel! | Idę do kina

Profesjonalne Kino Objazdowe ponownie wyrusza w Polskę - w repertuarze m.in. nowy Kogel Mogel!

29
stycznia

Idę do kina w swoim mieście!

W poniedziałek 5 lutego 2024 r. Profesjonalne Kino Objazdowe ponownie wyrusza w Polskę pod hasłem IDĘ DO KINA!  

Filmowe wieczory w walentynkowym nastroju oraz ferie zimowe w niektórych regionach to okazja do obejrzenia najnowszych premier 2024 roku w swoim mieście. Wspólne wyjście do kina z ukochana drugą połówką lub rodziną i przyjaciółmi to idealny pomysł na Walentynki. Przez cały luty w wybranych miastach, w których nie ma kin, na wielkim ekranie pojawią się największe hity kinowe.

Mieszkańcy będą mogli obejrzeć najnowsze premiery kinowe. W repertuarze znajdzie się m.in. dla najmłodszych kontynuacja pięknej i inspirującej opowieści dla dzieci i młodzieży pt. Cudowny chłopak. Biały ptak”. Dla wszystkich wielbicieli polskich komedii na dużym ekranie pojawi się „Baby boom, czyli Kogel Mogel 5– dalsza część zabawnej historii o rodzinach Wolańskich i Zawadów. W kontynuacji słynnej serii nie zabraknie zaskakujących zwrotów akcji i wyrazistych postaci zagranych przez aktorów znanych z poprzednich części, m.in.: Macieja Zakościelnego, Katarzynę Skrzynecką, Aleksandra Hamkało i Nikodema Rozbickiego.  Kolejna wyjątkowa propozycja to nagrodzony na festiwalu w Gdyni Kosw reżyserii Pawła Maślony, który chwilę temu został wyróżniony Paszportem Polityki. Ten film kostiumowy opowiadający o dziejach Tadeusza Kościuszki, to ostra jak szabla, wypełniona wartką akcją i emocjami opowieść o powrocie do Polski bohatera, który zorganizuje powstanie. W rolach głównych plejada gwiazd polskiego kina m.in.: Jacek Braciak, Bartosz Bielenia, Agnieszka Grochowska i Robert Więckiewicz. A na deser dla wszystkich fanów social mediów pierwszy polski film o influencerach, czyli Dziewczyna Influencera”. To elektryzująca opowieść o sławie, pieniądzach, klątwie popularności, żądzy uwagi i cenie płaconej za bycie na topie. Ponad wszystko jednak to przejmująca historia o tych, dla których liczba fanów i lajków określa poczucie własnej wartości.

Więcej informacji oraz bilety na https://idedokina.pl/trasa_kina

Wielokrotnie nagradzana akcja IDĘ DO KINA obejmie w lutym ponad 20 miejscowości, w których na co dzień nie ma kina. Odwiedzimy ponownie lub po raz pierwszy m.in.: Zbąszynek, Koźmin Wielkopolski, Pogorzela, Bojadła, Nowogrodziec, Lubsko, Jawor, Boguszów-Gorce, Wolsztyn, Kłodawa, Wąbrzeźno, Malbork, Nidzica, Mikołajki, Orneta, Korsze, Jedwabno, Raciąż, Brodnica, Golub-Dobrzyń, Glinojeck, Żelechów. W każdej miejscowości na jeden dzień otworzymy nowoczesną salę kinową, w której przy użyciu profesjonalnego sprzętu projekcyjnego, zapewniającego najwyższą jakość obrazu i dźwięku, zostaną wyświetlone najnowsze filmowe premiery. Nie zabraknie oczywiście pysznego popcornu i napojów Coca-Cola.

Pozostałe aktualności