Dwa przeboje filmowe w grudniowej trasie Idę do kina - ruszyła przedsprzedaż! | Idę do kina

Dwa przeboje filmowe w grudniowej trasie Idę do kina - ruszyła przedsprzedaż!

17
listopada

Nasze kino wraca z wielkimi premierami! W ramach grudniowej trasy Idę do Kina przygotowaliśmy dla Was coś specjalnego.
Już od 1 grudnia w repertuarze IDK pojawi się przebojowa animacja "Trolle 3", a już 8 grudnia - przedpremierowo - na ekranach naszego kina zagości najsłynniejszy cukiernik świata w nowym filmie „Wonka”.

 

Zespół NSYNC po ponad 20 latach wraca za sprawą filmu "Trolle 3"! Najnowsza odsłona serii w repertuarze Idę do kina już 1 grudnia.

Fani NSYNC po ponad 20 latach doczekali się ich nowej piosenki dzięki  najnowszej odsłonie serii Trolle. Piosenka zespołu NSYNC do filmu Trolle 3 nosi tytuł Better Place. Jej oficjalna premiera nastąpiła 29 września 2023 roku. Warto wspomnieć, że jeden z członków zespołu NSYNC, Justin Timberlake, w amerykańskiej wersji filmu podkłada głos Mrukowi.

Zwiastun filmu Trolle 3 z fragmentem piosenki zespołu NSYNC pod tytułem Better Place możecie zobaczyć tutaj: 
https://www.youtube.com/watch?v=ftUpFjGKuY0

Poprzednie filmy z serii Trolle wyśpiewały i wytańczyły sobie drogę do rekordowego sukcesu, zdobywając nominację do Oscara. Po dwóch filmach prawdziwej przyjaźni i flirtowania Poppy i Mruk są teraz oficjalnie parą! Poppy odkrywa, że Mruk ma sekretną przeszłość. Był kiedyś częścią fenomenalnego boysbandu, BroZone, wraz ze swoimi czterema braćmi: Floydem, Johnem Dory, Sprucem i Clayem. BroZone rozpadł się, a Mruk od tamtej pory nie widział swoich braci. Mruk i Poppy wyruszają w pełną emocji podróż, aby zjednoczyć braci. Najnowsza przygoda Poppy i Mruka w Polsce trafi do kin 1 grudnia 2023 roku.

Kub bilet już teraz: https://idedokina.pl/film/343

 

Najsłynniejszy cukiernik świata powraca na ekrany w nowym filmie „Wonka” produkcji Warner Bros. W rolę tytułowego Willy’ego wcieli się Timothée Chalamet. Na przestrzeni lat tę rolę zdążyło objąć dwóch aktorów – w 1979 Gene Wilder, a w 2005 roku Johnny Depp. Będący prequelem "Charlie'ego i fabryki czekolady" film trafi do polskich kin 14 grudnia 2023 roku, w kolejnym dniu po jego światowej premierze. My specjalnie dla was zaczniemy wyświetlać ten film już od 8 grudnia - sześć dni przed polską premierą!

Zobacz zwiastun: https://www.youtube.com/watch?v=MrqvxzXNJ8U

Najnowsza produkcja Warner Bros. Pictures o legendarnym wynalazcy i producencie czekolady, oparta na kultowej powieści Roalda Dahla z 1964 roku, tym razem opowie historię, której jeszcze nie znamy. „Wonka” skupia się na losach młodego Willy’ego sprzed powstania najsłynniejszej na świecie fabryki czekolady.

Kup bilet już teraz: https://idedokina.pl/film/344

Pozostałe aktualności