Idę do kina na Walentynki

8
lutego

W lutym – miesiącu zakochanych – przygoda na dużym ekranie nie zwalnia tempa. Największe kino objazdowe w kraju BNP Paribas Idę do kina kontynuuje swoją podróż przez Polskę pod hasłem #WELOVECINEMA. Start już 11 lutego. Na trasie kilkadziesiąt miast, w których na co dzień nie ma sali kinowej.

Czas spędzony z ukochaną osobą, rodziną czy przyjaciółmi i wspólne przeżywanie filmowych emocji, w oderwaniu od codziennych obowiązków, to świetny sposób na celebrowanie tego wyjątkowego czasu. Tym bardziej, że w repertuarze najgorętsze i najważniejsze premiery początku 2022 roku. „Skarb Mikołajka” to propozycja dla małych i dużych. W trzeciej odsłonie przygód tytułowy bohater wraca na duży ekran, by tym razem wraz z przyjaciółmi odnaleźć zaginiony skarb. Potrzebuje go, żeby... Tego dowiecie się już w kinie! W polskiej wersji językowej w rolach rodziców Mikołajka usłyszymy Maję Ostaszewską i Tomasza Kota. Rodzinnie warto się również wybrać na rozśpiewany film animowany „Sing 2”, który w polskich kinach obejrzało już prawie milion widzów. Czy miś koala Buster Moon wraz z ekipą spełnią swoje marzenie i wystąpią w teatrze Crystal? To zależy od legendy rocka – lwa Claya, któremu w wersji anglojęzycznej głosu użycza sam Bono, lider zespołu U2. Specjalnie z okazji miesiąca zakochanych na widzów czeka również komedia romantyczna „8 rzeczy, których nie wiecie o facetach”, a w niej plejada gwiazd: Alicja Bachleda–Curuś, Michał Roznerski, Joanna Jarmołowicz, Maciej Zakościelny, Karolina Bruchnicka, Piotr Głowacki i Katarzyna Skrzynecka. Z kolei fani polskich komedii obejrzą kontynuację kultowej serii, którą pokochały miliony Polek i Polaków - „Koniec Świata, czyli Kogel Mogel 4”. Radykalna odmiana Wolańskiej, przeszkoda na drodze do szczęścia młodego Zawady, nieoczekiwana wizyta burząca spokój Piotrusia i Marlenki… Taka wybuchowa mieszanka zdarzeń, świetna obsada i wybitny humor dają gwarancję potężnej dawki śmiechu. W repertuarze wieczornym znalazł się „Gierek” - sfilmowane po raz pierwszy sekrety i tajemnice I sekretarza KC PZPR widziane oczami jego żony i matki, z przełomową historią Polski w tle. Barwna scenografia oraz wyjątkowa kreacja Miśka Koterskiego w roli tytułowej, u boku z Małgorzatą Kożuchowską, Agnieszką Więdłochą i Rafałem Zawieruchą to zaledwie kilka powodów, dla których warto pójść do kina. Miłośnicy mocnych wrażeń z pewnością wybiorą się do kina na „Krzyk”  - legendarny horror, który powraca w nowej odsłonie – i się nie zawiodą! Mogą bowiem liczyć na solidną dawkę strachu, ale i niezłą zabawę.

Sprawdź repertuar na www.idedokina.pl/repertuar

Sprawdź trasę na www.idedokina.pl/trasa_kina

Bilet VIP dla Klientów Banku BNP Paribas

Dla prawdziwych fanów kina Bank BNP Paribas przygotował niespodziankę. Wystarczy odwiedzić lokalny oddział Banku BNP Paribas, aby dowiedzieć się jak otrzymać Voucher VIP, który można wymienić na bezpłatny bilet do kina na wybrany film. Więcej informacji na www.idedokina.pl/vouchery

Pozostałe aktualności