Na Walentynki do kina objazdowego zaprasza Outdoor Cinema

15
lutego

Wracamy! Od 12.02.2021 pod hasłem „Zakochaj się w kinie na Walentynki” Profesjonalne Kino Objazdowe Outdoor Cinema wyruszyło w swoją Walentynkową Trasę. Odwiedzi m.in. Lidzbark, Bartoszyce, Biskupiec, Brodnicę, Kościan, Wolsztyn, Solec Kujawski, Siewierz, Syców, Pińczów, Wschową i Lubsko.

W repertuarze filmy, na których będą się śmiać i wzruszać do łez dorośli, nastolatki i dzieci. Przedpremierowa, podnosząca na duchu historia miłosna „Palm Springs” to współczesna interpretacja pomysłu na powtarzającą się rzeczywistość rodem z „Dnia świstaka”. Beztroski Nyles (Andy Samberg) i zadeklarowana singielka Sarah (Cristin Milioti) poznają się na weselu. Wkrótce okazuje się, że oboje zostali uwięzieni w pętli czasowej i w kółko przeżywają ten sam dzień. Początkowo sztywna impreza zamienia się w najzabawniejszy romans wszech czasów. „Banksterzy”, z plejadą gwiazd polskiego kina: Katarzyną Zawadzką, Antonim Królikowskim, Magdaleną Lamparską, Tomaszem Karolakiem, Janem Fryczem, Małgorzatą Kożuchowską i Rafałem Zawieruchą, odsłaniają kulisy afery bankowej i niebezpiecznego mechanizmu kredytowego. Specjalnie dla nastolatków Kino Objazdowe przygotowało porywający film o miłości na podstawie światowego bestsellera. „After 2” to kolejna część adaptacji słynnej serii powieści dla młodzieży autorstwa Anny Todd, opowiadających o związku Tessy i Hardina. Najmłodszych zachwyci magiczna animacja z ważnym przesłaniem „O czym marzą zwierzęta” – przygoda o uratowaniu krainy zwierzaków i przywróceniu równowagi w przyrodzie. Walentynkowa propozycja dla całej rodziny to „Tajemniczy ogród” - najnowsza adaptacja jednej z najpiękniejszych baśni, za której rozmachem i nowatorskim podejściem stoi producent takich mega hitów jak „Harry Potter” i „Paddington”.

- Jestem bardzo szczęśliwy, że miłośnicy wielkiego ekranu - szczególnie Ci z małych miejscowości - mogą spędzić Walentynki w kinie, za którym tak bardzo wszyscy tęsknimy. Od wielu lat Profesjonalne Kino Objazdowe dostarcza filmowych emocji wszędzie tam, gdzie nie są one na co dzień dostępne, a teraz, po tak długiej przerwie, wyjątkowo potrzebne - mówi Paweł Adamski Prezes Outdoor Cinema.

W trosce o widzów, podczas seansów w Kinie Objazdowym dostępna będzie połowa miejsc oraz zostaną zachowane konieczne środki ostrożności. Szczególna prośba o zakrywanie ust i nosa oraz dezynfekcję rąk przed wejściem do sali kinowej. Zobacz szczegółowy regulamin naszego kina: http://outdoorcinema.pl/regulamin.pdf

Bilety w cenie 17 zł i 15 zł są dostępne w przedsprzedaży online oraz w kasie w dniu przyjazdu kina. Informacje nt. biletów pod numerem +48 22 357 85 00.

Outdoor Cinema od lat dostarcza filmowe emocje widzom w całej Polsce. W lecie organizuje najdłuższy wakacyjny festiwal filmowy: Kino Letnie Sopot-Zakopane, a w ciągu roku odwiedza ponad 100 miejscowości, w których nie ma kin.

 

Zakochaj się w kinie na Walentynki!

Pozostałe aktualności